زیست کش ها و ضدعفونی کننده ها

کنترل فعالیت های بیولوژیکی دراغلب فعالیت بحرانی ایمنی در بسیاری از کاربردهای صنعتی، تولید و بازرگانی بسیار حائز اهمیت است.
مطمئن باشید که چنین سیستم هایی ایمن و کارا هستند و این خیلی حیاتی است که شرایط سالم بودن آب در تمام مدت حفظ شود و این منظور با به کارگیری دقیق بایوساید های انتخاب شده حاصل شود.

انواع ضد عفونی کننده های کاربردی و بایوساید های تکنولوژیک پیشرفته برای استفاده در یک رنج وسیعی از پاک کنند های تجاری، بهداشت محیط، فرآیند تصفیه آب ، توسعه داده شده است، جاییکه کنترل موثر فعالیت بیولوژیکی در آب و سطوح حیاتی است و نه فقط بحرانی و نکوهشی.

بایوسایدها از نظر مکانیسم عمل به دو صورت اکسید کننده و غیر اکسید کننده تقسیم می شوند.
بایوسایدهای اکسید کننده شامل کلسیم هیپو کلریت، سدیم هیپو کلریت، برم تثبیت شده، قرص های کلر و برم، پراکسید هیدروژن نقره، اسید هیپوبرومید، سدیم بروماید و یک رنج وسیعی از قرص های اکسید کلر و پودرها و مایعات می باشند.

بایوسایدهای غیر اکسید کننده، رنجی وسعی از بایوسایدها و میکروبایوسایدهای، ایزوتیازولین،QAC، برونوپل و ... شامل می شوند.

بایوسایدهای اکسید کننده

بایوسایدهای اکسید کننده، عامل های شیمیایی خاص از مواد معدنی اکسید کننده هستند. مواد سلولی، آنزیم ها یا پروتئین ها با آلودگی های میکروبیولوژیکی ، در مرگ میکرو ارگانیسم مرتبط هستند،

بایوسایدهای اکسید کننده برای کنترل فعالیت میکروبیولوژیکی در یک رنج وسیعی از پاک کننده های تجاری، بهداشت محیط، ضدعفونی کننده، فرآیند های تصفیه آب صنعتی و آشامیدنی می بایست استفاده شوند. آنها اغلب بصورت استفاده توام با بایو سایدهای غیر اکسید کننده یک سیستم کنترلی کامل را فراهم می آورند.

بایوسایدهای اکسید کننده قوی شامل کلسیم هیپو کلریت ، سدیم هیپوکلریت، برم تثبیت شده، قرص های کلر و برم، پراکسید هیدروژن، نقره، هیپوبرومیک اسید، سدیم بروماید و یک رنج وسیعی از قرص ها و پودرها و مایعات دی اکسید کلر می باشد.

بایوسایدهای غیر اکسیدکننده

بایوسایدهای غیر اکسید کننده، عوامل شیمیایی خاصی هستند که با مکانیسمی متفاوت از اکسیداسیون عمل می کنند، مانند برهمکنش با متابولیسم سلولی و ساختار سلولی.

بایوسایدهای غیراکسید کننده های قوی برای کنترل فعالیت میکروبیولوژیکی در رنج وسیعی از پاک کننده های شیمیایی، ضدعونی کننده ها، بهداشت محیط، فعالیت های تصفیه آب صنعتی و خانگی بکار می روند. آنها اغلب بصورت استفاده توام با بایو سایدهای غیر اکسید کننده یک کنترل سیستم کامل را فراهم می آورند.

بایوسایدهای قوی شامل طیف وسیعی از بایوسایدها و میکروبایوسایدها و ایزو تیوزالین ، QAC، برونوپل و ... می باشد.

دی اکسید کلر یک (ClO2) بایوساید قوی، با تاثیر باکتری کشی و ویروس کشی سریع با غلظت موثرکمتر از0.1 ppm.

دی اکسید کلر در یک رنج وسیعی از pH هم در آبهای نرم و هم در آبهای سخت بسیار موثر عمل میکند و محصولات جانبی سمی حاصل نمیشود. این بایوساید، هر دو نوع باکتری سیسیل و پلانکتونیک را حذف می کند، سطوح را ضد عفونی کرده و بیوفیلم های مشکل زا را به سرعت از بین می برد. این ویژگیها، این بایوساید را برای استفاده در یک رنج وسیع برای پاک سازی آب، ایده ال می سازد.

 

 

شرکت شیمیایی بوعلی سینا وارد کننده و فروشنده و تولید کننده مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب شامل آنتی اسکالانت ، بایوساید ، آنتی اکسیژن ، رسوبزدا ، رزین کاتیونی ، آنیونی ، میکس بد ، رنگبر ، کربن اکتیو ، پلی الکترولیت ، پلی آلومینیم کلراید ، سولفات آلومینیم ، HEDP ; PCA ; DEHA ; ATMP آمینوبنزوئیک اسید ، هیدروکینون ، آنتراسیت ، سنگ سیلیس و قطعات شامل فیلتر کارتریج ، ممبرین ، کلرزن گازی و مایعی و سازنده آب شیرین کن ( RO ) سختی گیر ، فیلتر شنی ، دستگاه میکس بد ، دستگاه UV فعالیت دارد.

 

همراه : 09121443677 - 09123213657

 

تلفن ثابت : 02188748404 - 02188502389

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید