فیلترهای رزینی به عنوان یکی از مراحل پیش فیلتراسیون قبل از سیستم RO می باشد. رزین ها آلاینده ها را تا 99% کاهش می دهند. انواع رزین ها جهت فیلتراسیون آب موجود می باشد. رزین های تبادلی کاتیونی جهت حذف آلاینده های رادیوم در آب آشامیدنی و رزین های آنیونی جهت حذف فلزات سنگین مانند اورانیوم می باشد. رزین های تبادلی با جانشینی بر روی باندهای یون های قوی مانند پتاسیم و کلر در آب آنها را یون های ضعیف تر جا به جا می کنند.

تبادل یونی، فرایند مبادله برگشت پذیر یون ها بین یک جامد (رزین تبادل یونی) و یک مایع است. چون آنها مانند "اسفنج های شیمیایی"عمل می کنند، رزین های تبادل یونی به طور ایده آلی برای حذف موثر آلاینده ها از آب و سایر مایعات مناسب هستند. این تکنولوژی مزیت های زیادی در نرم کردن آب صنعتی، بازیافت فاضلاب و دیگر فرآیند های تصفیه آب مثل بازیابی بالای آب، حجم کم ضایعات و انعطاف پذیری عملیاتی را دارد. رزین های تبادل یونی در انواع کاربردهای تخصصی مثل فرایندهای شیمیایی، دارویی، استخراج معدن، صنایع غذایی و نوشابه سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

شرکت شیمیایی بوعلی سینا ارائه دهنده رزین کاتیونی  ، آنیونی ، رنگبر و میکس بد از برند پرولایت می باشد لطفا برای اطلاع از قیمت ها با شمارههای زیر تماس حاصل فرمایید با تشکر

09123213657 - 09121443677

02188502389 - 02188748404

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید