انتراسیت در میان انواع زغال سنگ شکننده ترین نوع است. هنگامی که می سوزد، تولید شعله ای بسیار گرم و آبی می کند. این سنگ سیاه درخشان، آنتراسیت، عمدتا برای گرم کردن ساختمان های مسکونی و تجاری در منطقه شمال شرقی پنسیلوانیا استفاده می شود که بیشتر آن از معدن استخراج می شود. موزه میراث پنسیلوانیا انتراسیت در اسکرانتون نشان دهنده تأثیر قابل توجه اقتصادی زغال سنگ بر منطقه است.

انتراسیت به عنوان پاک ترین زغال سنگ در دسترس به شمار می رود. این زغال گرمای بیشتر و دود کمتری از سایر زغال ها تولید می کند و به طور گسترده ای در کوره های دستی استفاده می شود. بعضی از سیستم های اجاق گاز خانگی خانه های مسکونی هنوز از آنتراسیت استفاده می کنند که طولانی تر از چوب می سوزد. انتراسیت به نام "زغال سنگ" نامگذاری شده است، به ویژه توسط مهندسان لوکوموتیو که از آنها برای سوختگیری قطارها استفاده می کردند.

مواد فیلتر انتراسیت به عنوان مواد فیلتراسیون برای حذف کدورت آب و SS به کار می رود. از آنجایی که وزن مخصوص فیلتر آنتراسیت از فیلتر شن و ماسه سبکتر است، آن را در ترکیب با فیلتر شن و ماسه در فیلترهای دوگانه، به شکل لایه های دانه معکوس و backwashing استفاده می کنند. علاوه بر این، به دلیل دارا بودن کربن با کیفیت بالا و مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی مختلف و قدرت فیزیکی بالا از این محصول به طور گسترده ای برای تصفیه آب شهری و صنعتی استفاده می شود.

شرکت شیمیایی بوعلی سینا در زمینه تهیه و تامین زغال آنتراسیت فعالیت دارد لطفا برای دریافت آنالیز و اطلاع از قیمت با شمارههای شرکت تماس حاصل فرمایید با تشکر

ثابت : 02188502389 - 02188748404

همراه : 09121443677 - 09123213657

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید