با توجه به نتایج آزمایشات جارتست این نکته قابل استنتاج است که دامنه فعالیت منعقد کننده‌ها محدود بود لذا در صورت فراهم بودن کامل شرایط این مواد بیشترین بازدهی را خواهند داشت که تحقق این امر غیر ممکن است لذا برای بالا بردن راندمان فرآیند و کاهش قابل ملاحظه کدورت آب، پلیمرهای پلی اکریل آمید که گونه‌ای از پلی الکترولیت‌ها می‌باشند بعنوان كمک منعقد كننده يا منعقد كننده مستقل استفاده مي‌گردند.

تركيباتي پليمری با وزن ملكولي بالا می‌باشند که محلول در آب هستند و كاتيون يا آنيون متصل به پيكره شيميايي پلی آكريل آميد تعيين كننده نوع بار فعال آن می‌باشد. این مواد از زنجیره‌ی مونومرهایی هستند که براساس بار الکتریکی طبقه بندی می‌شوند.

معمولاً ازپلی الکترولیت‌ها برای بدست آوردن لخته‌های بزرگتر و سنگین‌تر به خصوص در دمای پایین (معمولاً کمتر از 12درجه ) استفاده می‌شود.

در واقع در مواقعی که نیازمند ایجاد لخته‌های درشت تر هستیم از این مواد استفاده می‌کنیم. پلی الکترولیت‌ها با ایجاد بستر‌های مناسب زمینه را برای شکل‌گیری لخته‌های درشت فراهم می‌کنند.

كاتيون يا آنيون متصل به پيكره شيميایی پلي آكريل آميد تعيين كننده نوع بار فعال پليمر می‌باشد که بر این اساس پلیمرها با توجه به خصوصیات به سه دسته بارهای مثبت (cationic)، منفی (anionic) و بدون بار (non-ionic)  تقسیم می‌شوند. وزن مولکولی و شدت بار پلی الکترولیت‌ها در فعالیت آنها تاثیر بسزایی دارد.

 

 

شرکت شیمیایی بوعلی سینا در زمینه واردات و فروش پلی الکترولیت کره و چین فعالیت دارد لطفا برای اطلاع از قیمت با شمارههای زیر تماس حاصل فرمایید . 

02188748404 - 02188502389 

09123213657 - 09121443677 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید