تصفیه آب

از آنجاییکه 70 درصد بدن انسان را آب تشکیل می دهد، پس می توان گفت که 70 درصد سلامت آدمی وابسته به این عنصر حیاتی می باشد. بنابر این با وجود بحران آب که در سرتاسر جهان وجود دارد، آلودگی ها و بیماری ها؛ رعایت این نکته بسیار حائز اهمیت است که در هر زمینه خوراکی (چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم) باید از تصفیه آب استفاده نمود تا از بروز هرگونه بیماری های کلیوی، گوارشی، انگلی و ... جلوگیری گردد.

روش های تصفیه آب شامل رد کردن آب از فیلترهای پارچه ای، جوشاندن آب و یا تقطیر برای استفاده از آب در آزمایشگاه ها بوده است، امروزه برای تصفیه آب از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود و برای اطمینان از عدم آلودگی های احتمالی که ممکن است در مسیر انتقال آب به منازل ایجاد شود از دستگاه خانگی استفاده می شود

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب به دستگاهی گفته می شود که بتواند آب را برای هدف ما تصفیه نماید؛ این اهداف عبارتند از تهیه ی آب آشامیدنی ، تهیه آب با آنالیز های مختلف جهت مصارف صنعتی ، تبدیل آب شور به آب شیرین ( البته دستگاه آب شیرین کن نیز نامیده می شوند) جهت مصارف مختلف مانند کشاورزی ، مصرفی آشامیدنی ، شهری و... که بسته به نوع دستگاه و فیلتر های آن کارایی های مختلف دارد.

انواع دستگاه تصفیه آب را میتوان از دو دیدگاه تقسیم نمود :

۱- تقسیم بندی دستگاه تصفیه آب از نظر خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی

۲-تقسیم بندی دستگاه تصفیه آب از نظر روش عملکرد و نوع تصفیه : روش اسمز معکوس و روش فیلتراسیون

   مرحله اول تصفیه توسط فیلترهای پلی پروپیلن انجام می شود، مرحله دوم شامل فیلتر کربن پودری است و مرحله سوم فیلتر کربن بلاک را شامل می شود. مرحله چهارم دستگاه خانگی تصفیه آب که مهم ترین قسمت دستگاه های اسمز معکوس است شامل ممبرین می شود. مرحله پنجم شامل فیلتر کربن خطی است و مرحله ششم به انتخاب می تواند فیلتر مواد معدنی و یا فیلتر ORP گذاشته شود. مرحله هفتم فیلتر قلیایی می باشد که پایین آمدن PH آب را کنترل می کند. و مرحله هشتم دستگاه تصفیه شامل UV می باشد که جهت ضدعفونی نهایی روی دستگاه آب تصفیه کن کار گذاشته شده است.

                                                                                                        

 

  شرکت شیمیایی بوعلی سینا در زمینه واردات و فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی و تجهیزات وابسته فعالیت خود را آغاز کرده و در این زمینه جهت افزایش اطلاع عموم اقدام به ارائه اطلاعات و مقاله نموده است. این شرکت برای آسایش شما ارسال و نصب رایگان دستگاه های خود را در شهر تهران فراهم کرده که پس از نصب دستگاه از کارایی آن و کاهش سختی آب طی تست های لازم تحویل و تضمین می گردد.  لطفا جهت طلاع از قیمت و مشاوره و خرید محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

  

 با تشکر 

Tell: 021 – 88748404

Mob: 0935 – 4124115

Telegram: @t.me/buali_waterrefinery

Instagram: buali.waterrefinery

        

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دستگاه تصفیه آب خانگی